Адвокатське об'єднання Дiрект
Петра Могили, 22 б Рiвненська область, Рiвне 33001
aodirect@ukr.net
Дiрект Адвокатське об'єднання Дiрект Адвокатське об'єднання

Земельний спір допомогли вирішити адвокати АО «Дірект»

Земля – один з найцінніших об’єктів права власності Українського народу. Водночас саме через землю виникає найбільше правових спорів. Найпоширеніший – межовий земельний спір. Це коли  між власниками/користувачами землі виникають непорозуміння через самовільне зайняття, накладення ділянок, похибки меж, неточності в місцезнаходженні. Якщо перший власник землі вже виготовив і затвердив технічну документацію, то у суміжного з ним землекористувача через такі похибки виникають труднощі у оформленні свого права на землю.

Авокати АО «Дірект» успішно відстояли та відновили порушені права клієнта у цій сфері.

Так, заявник повідомив, що не може завершити розроблення технічної документації із землеустрою на свої земельні ділянки, які знаходяться поруч – одна біля одної, бо сусід ще раніше оформив право власності на свої суміжні ділянки, включивши у свою техдокументацію частину землі,  яка насправді надавалася заявнику і якою той користується вже близько 30 років. Вирішити даний спір самотужки  не вдається. Клієнт не погодився з тим, що йому залишилась менша площа землі, ніж раніше виділялася владою, і оскаржив до суду рішення селищної ради, яким було затверджено  технічну документацію сусіда.

Слухання справи тривало в судах першої та апеляційної інстанції 2 роки. Суд дійшов до переконання про наявність факту порушення прав позивача, тому зобов’язав селищну раду скасувати рішення про затвердження технічної документації суміжному власнику землі, його державні акти на земельні ділянки скасовано, а також скасовано їх державну реєстрацію. Сьогодні Рівненський апеляційний суд погодився з аргументами наших адвокатів та залишив рішення суду першої інстанції без змін.

Тепер наш клієнт безперешкодно зможе завершити приватизацію своїх земельних ділянок.

Ось судове рішення:  https://reyestr.court.gov.ua/Review/100133502


Ви можете отримати
онлайн консультацію

Залиште ім’я та телефон

З нами можна
зв’язатись

Телефон 096 044 93 43

Електронна адреса aodirect@ukr.net

Адреса 33001, м. Рівне,
вул.Петра Могили, 22 б

Запитати у адвоката